ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΣΗ  Π.&Δ. ΕΚΠ/ΣΗΣ                           ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ «ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ»

Ταχ.Δ/νση :  Πλαστήρα  16, Τ.Κ :42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
 Τηλέφωνο :  24310-27210 ,
FAX : 24310-27210

E-mail:mail@4gym-trikal.tri.sch.gr

Πληροφορίες:   Μπαλάφας Αθανάσιος

Τρίκαλα 22.03.2017

Τουριστικά Γραφεία

1. Efthimiou travel
  2. ΥΠΕΡ TOURS ΚΤΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  Α.Ε.

Π Ρ Α Ξ Η  5η

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ  ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ  ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ   ΓΡΑΦΕΙΩΝ

ΘΕΜΑ : « Αξιολόγηση  προσφορών  -  Επιλογή  ταξιδιωτικού γραφείου για την εκπαιδευτική επίσκεψη – μετακίνηση του 4ου Γυμνασίου Τρικάλων «Γιώργος Σεφέρης», για τριήμερη   εκπαιδευτική εκδρομή στο Ναύπλιο-Επίδαυρο-Σπέτσες της Γ’ τάξης».

Σήμερα  22.03.2017  ημέρα  Τετάρτη  και  ώρα 11:30 συνήλθε  η  επιτροπή  αξιολόγησης  προσφορών  που  ορίστηκε  με την  πράξη 1η 01/23.09.2016 του  Διευθυντή του Σχολείου με το παραπάνω θέμα.

Οι  δύο  (02)  κλειστές  προσφορές  οι  οποίες  ανοίχθηκαν  ενώπιον  όλων  των μελών  της επιτροπής ήταν  οι  παρακάτω :

1.  ΥΠΕΡ TOURS ΚΤΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  Α.Ε.

2.  Efthimioutravel  ΟΧΙ ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ.

Η επιτροπή  μετά από συζήτηση και σύγκριση  των ανωτέρω προσφορών με γνώμονα πάντα την καλύτερη εξυπηρέτηση των μαθητών σε συνδυασμό  με  το κόστος ανά μαθητή και με τις παρεχόμενες υπηρεσίες του ΠΙΝΑΚΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ, κατέληξε   ομόφωνα  να αναθέσει την πραγματοποίηση τις εκπαιδευτικές επισκέψεις – μετακινήσεις στο ταξιδιωτικό γραφείο Γενικού Τουρισμού ΥΠΕΡ TOURS ΚΤΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  Α.Ε. και διαμονή στο Ξενοδοχείο FLISVOSROYALHOTEL (ΤΟΛΟ).

Ο   ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                ΤΑ    ΜΕΛΗ

Μαρούση Σταματική

Μπαλάφας    Αθανάσιος                               Τζανάκου Γεωργία